Heralds of the Avirentes - Ch. 1 Wings of Change

Heralds of the Avirentes - Ch. 1 Wings of Change

Рейтинг:
 • 0
 • 620
  Рік релізу:
  2023
  Тип:
  Візуальні романи українською
  Платформа:
  Windows, Linux
  Тривалість:
  10-30 часов
  Жанри:
  Научная фантастика, Детектив, Приключения, Фантастика, Фэнтези
  Автор:
  TellerySpyro_GTX
  Мова:
  English, Українська
  Теги:
  Heralds of the Avirentes, Главный герой девушка, Кристаллпанк, Иностранный разработчик, Драконы, Повествование от первого лица, фэнтези
  Дата додавання:
  06/Апр/2023 18:19
  Дата останнього оновлення:
  06/Апр/2023 18:19
  Додав:
  TellerySpyro_GTX
  чи зареєструйтеся,
  щоб додати гру до списку обраного.
  Heralds of the Avirentes – це візуальна новела в сеттінгу «кристалічне фентезі», події якої відбуваються у світі Нанрас. Досліджуйте незвичайний світ, населений ом’верай – істотами, подібними до драконів, які мають власну мову, традиції та культуру. Допоможіть молодій ом’верай Азаріс, яка волею долі опинилася в епіцентрі подій, від вирішення яких залежить її власне майбутнє, доля ом’верай як виду, або навіть виживання всієї планети!

  Особливості:

  1) Мила та добра головна героїня! Азаріс Амнера готова розповісти вам власну історію, на який ви маєте прямий вплив. Вибори в Heralds of the Avirentes мають величезне значення, і майже кожен з них впливає на перебіг подальших подій! Характер Азаріс здатен змінюватися в залежності від стилю вашої гри, і ви це швидко відчуєте!

  2) Основний сюжет, що затягує з перших хвилин! Пориньте в атмосферу наближення незвичайного природного явища, в яке мало хто вірить! Таємнича незнайомка Ахелліс вбачає в Азаріс одну з тих, хто може допомогти врятувати Нанрас від наближення біди. Що, чергова обрана, яка врятує світ? Не все так просто! Таємнича Ахелліс покаже шлях головній героїні! В чому секрет фіолетових очей Азаріс? Чому в її лапах працюють старовині механізми війни? Чому місцева фауна починає агресивно себе вести? На всі ці питання нам треба дізнатися відповідь!

  3) Унікальний сеттинг світу ом’верай! Досліджуйте Нанрас та відкривайте для себе нові таємниці цього незвичайного виду! Мандруйте світом, зустрічайте нових знайомих, бийтеся за власне майбутнє! Борітеся - поборете!

  4) Незвичайний, ні на що не схожий стиль графіки!. Унікальна мальовка та загальне оформлення дозволять вам погрузитися в унікальний світ ом’верай та провести в ньому не один десяток годин! Високий рівень деталізації, унікальна зовнішність персонажів, десятки фантастичних істот та незвичайна архітектура захоплять вашу увагу!

  5) Рідкісний для жанру візуальних новел геймплей! Він представлений покроковою бойовою системою, що базована на елементах. Подібна до jRPG бойова система затягує та здатна розбавити сюжетні діалоги активними подіями! Герої мають власні характеристики, типи атак, сильні та слабкі сторони. Досліджуйте персонажів та механіку боїв, щоб зібрати найкращий білд, та успішно перемагати ворогів!

  6) Економічна система, що побудована на декількох основних валютах!

  7) Основний сюжет – це далеко не все! В Нанрасі точно знайдуться ті, хто може розповісти вам свою історію! Сабсторі, доручення, навіть маленькі прохання, можуть стати доленосними для деяких героїв!

  8) Розвинена соціальна складова! Від неї залежить загальний успіх як основного сюжету, так і комфорт подорожі Нанрасом. Збирайте репутацію в містах, знайомтеся з іншими ом’верай та виконуйте їхні доручення. В кожному місті можна зустріти різних героїв та стати учасником різних подій! Можливо, деякі нові знайомі стануть вашими надійними друзями!

  9) Друзі – це чудово! Надійні та віддані компаньйони – це ключ до успіху! Будь то чарівна Герсті Мевела, чи надійний Альвезес, чи загадкова Ахелліс… Якщо у вас вийде подружитися з ними, ви не лише дізнаєтесь особисті історії героїв, а ще й отримаєте надійних партнерів, що допоможуть вам у подорожі!

  Ми вимушені попрохати вас зареєструватися на сайті для отримання доступу до посилань на завантаження. Чи можете зайти, якщо ви уже зареєстровані.
  Чому так вийшло?
  Купити у SteamКупити гру у Steam


  Коментарі (0)


  Прохання писати без спойлерів у коментарях!
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  Реєстрація | Вхід